21 grudnia 2018

Naturalna pielęgnacja twarzy | Sylveco

Gdy w moim winogronowym kremie do twarzy z Garniera zaczęło pojawiać się denko, a ja zaglądając do szuflady "skarbów" nie widziałam nic innego na zastępstwo, stwierdziłam, że czas zaopatrzyć się w nowe produkty do pielęgnacji twarzy.

O marce Sylveco słyszałam bardzo dużo .. przede wszystkim same pozytywne opinie - co mnie zainteresowało, to to, że wykorzystują do produkcji w większości naturalne surowce, nieprzetwarzane chemicznie. Dodatkowo jest to polska marka :)
Na stronie ekobieca.pl za 3 produkty w standardowych pojemnościach zapłaciłam 54,00 zł i myślę, że jest to dobra cena.
W pudełku znalazł się katalog, gdzie zostały umieszczone zdjęcia i szczegółowo opisane kosmetyki tejże marki. Miłym zaskoczeniem były 3 próbki, które w najbliższym czasie chętnie przetestuję :)
W skład pełnowymiarowego zestawu wchodzą:

➣ Rumiankowy żel do twarzy 150 ml
Jest hypoalergiczny, głęboko oczyszcza skórę, zawiera 2% kwasu salicylowego - który ma działanie antybakteryjne. Usuwa zanieczyszczenia i nadmiar gromadzonego sebum, jednocześnie odblokowuje pory i odpowiada za regulację odnowy komórek naskórka.
Żel został wzbogacony olejkiem z rumianku lekarskiego, który posiada właściwości łagodzące. Jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery zanieczyszczonej z rozszerzonymi porami.
składniki: woda, glukozyd laurylowy, gliceryna, kwas salicylowy, panthenol, olejek rumiankowy

➣ Krem brzozowo-nagietkowy z betuliną 50ml
7 komentarzy:

Zostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę ;)